MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

''Młodzież zapobiega pożarom''

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobieszowicach odbyły się dzisiaj gminny eliminacje Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej. Swoją wiedzę pożarniczą sprawdzali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. W tegorocznym turnieju udział wzięło około trzydziestu uczestników.
Nad przebiegiem całości czuwała komisja w składzie: dh Rafał Kocot, dh Patryk Kocot oraz dh Roman Szlęk. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Uczestnicy biorący udział w turnieju nie mogli narzekać na brak emocji. Jak udało nam się dowiedzieć, pytania z roku na rok są trudniejsze ale też ciekawsze. Po prawie godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców.

 

W kategorii wiekowej szkół podstawowych na miejscu pierwszym uplasował się Jakub Trefon z 18 punktami, zaraz za nim na miejscu drugim Dawid Płatek z 17 punktami, natomiast miejsce III należało do Miłosza Nieborowskiego, który zdobył punktów 13.

 

W kategorii szkół gimnazjalnym największą ilość punktów, mianowicie 24 zdobyła Martyna Bacia zajmując miejsce I. Z 21 punktami Piotr Mizielski zajął miejsce II. A miejsce trzecie zdobył Maciej Gwóźdź zdobywając punktów 20.

 

W kategorii wiekowej szkół ponadgimnazjalnych na miejscu I stanął Dominik Linda z 15 punktami, zaś miejsce II należało do Łukasza Chwały, który zdobył punktów 14, a z 12 punktami Przemysław Szudy zdobył miejsce III.

 

Pierwsza trójka z każdej kategorii wiekowej będzie reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. 


data: 2017-03-17

"Młodzież zapobiega pożarom"
"Młodzież zapobiega pożarom"
"Młodzież zapobiega pożarom"
"Młodzież zapobiega pożarom"
"Młodzież zapobiega pożarom"
"Młodzież zapobiega pożarom"
I miejsce kat wiek. szkoła podstawowa
II miejsce kat wiek. szkoła podstawowa
III miejsce kat wiek. szkoła podstawowa
Kategoria wiekowa - szkoła podstawowa
Turniej wiedzy pożarniczej
I miejsce kat wiek. szkoła gimnazjalna
strona:
1
2
 > 
>>