MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Mężczyzna idealny w Domu Kultury w Bobrownikach

W piątek, 17 marca, sala widowiskowa Domu Kultury w Bobrownikach przerodziła się w teatr, a wszystko to za sprawą wystawionego spektaklu - „Mężczyzna idealny” w reżyserii Stefana Friedmana.
Fabuła spektaklu jest lekka i pełna humoru - oparta na kryzysie osobowości znanego showmana telewizyjnego, który zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Lecznicą kieruje ekscentryczny profesor psychiatrii, a jego najbliższa współpracowniczka owładnięta jest manią „wyprodukowania” mężczyzny idealnego. Nasuwa się pytanie - kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata.. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról. Pojawia się również wątek romansu, spisku, a nawet zastosowana zostaje terapia śmiechem i „rozbierany poker”.
Na deskach scenicznych domu kultury wystąpiły takie gwiazdy jak: Artur Dziurman, Jacek Kawalec, Adrianna Biedrzyńska i Tadeusz Ross.

Sala widowiskowa tego wieczoru była wypełniona po brzegi. Aktorzy, którzy wcielili się w poszczególne role rozbawili publiczność niemal że do łez. Po zakończonym spektaklu owacjom nie było końca. 


data: 2017-03-20

„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”
„Mężczyzna idealny”