MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Tygodniowy Festiwal Nauki

W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniach 20 - 26 marca 2017 roku trwa Festiwal Nauki. Jest to cykliczne, popularnonaukowe przedsięwzięcie, którego celem w nawiązaniu do działalności uczelni jest łączenie dwóch niezwykle istotnych obszarów, jakimi są nauka i biznes. To czas i miejsce, w którym przedstawiane i promowane są światowe osiągnięcia nauki, inicjatywy społeczne oraz przedsięwzięcia naukowo - biznesowe na rzecz rozwoju społeczeństwa. Tegoroczna edycja Festiwalu Nauki w Wyższej Szkole Biznesu to liczne wykłady znanych specjalistów z zakresu socjologii, media relations, prawa, pedagogiki, Wielka Debata Ekonomiczna z udziałem ekspertów z dziedziny zarządzania, ekonometrii czy statystyki, dyskusje dotyczące bezpieczeństwa w różnych aspektach, a także – po raz pierwszy – wykłady o tematyce medycznej. To także czas nowych, niecodziennych inicjatyw. Na szczególne zainteresowanie zasługuje Noc Naukowa poświęcona m.in. fotografii dokumentalnej Śląska i Zagłębia oraz tematyce kryminalnej.

Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej jest jedną z  najważniejszych inicjatyw naukowych  w południowej Polsce. W ciągu poprzednich 12 edycji w Festiwalu uczestniczyło łącznie blisko 150 000 osób.

W ramach Festiwalu Nauki odbędą się także ciekawe i inspirujące wykłady oraz warsztaty dla szerokiego grona odbiorców: od uczniów szkół podstawowych po słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Każdy z pewnością znajdzie interesujące zajęcia w programie tegorocznego Festiwalu. 

 

Festiwal Nauki trwa od dzisiaj aż do niedzieli włącznie. Udział w ciekawych wykładach może brać każdy, bez względu na wiek. Należy jednak pamiętać o wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego bądź zapisaniu się poprzez kontakt telefoniczny.

 

 

Data                                      Harmonogram                      Zapisy    
20 marca 2017 r.            Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc
21 marca 2017 r. Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc
22 marca 2017 r. Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc
23 marca 2017 r. Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc
24 marca 2017 r. Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc
25 marca 2017 r. Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc
26 marca 2017 r. Program zajęć Formularz zgłoszeniowy - rezerwacja miejsc

 


 

 


data: 2017-03-20