MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Tour de Pologne

Już po raz trzeci gmina Bobrowniki gościła najlepszych kolarzy Europy na swoich drogach, a wszystko to za sprawą wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.  Mimo upalnej pogody, tłumy sympatyków kolarstwa przybyły do strefy kibica zlokalizowanej przy markecie Biedronka, aby dopingować swoim faworytom.
 
II etap wyścigu, którego trasa mierzyła 142 km i przebiegała przez gminę Bobrowniki rozpoczął się w Tarnowskich Górach. Zawodnicy wjechali do Dobieszowic od strony Piekar Śląskich około godziny 14:30, a następnie przejechali ulicami: 27 Stycznia, Kościuszki i Polną w Dobieszowicach oraz Polną i Sienkiewicza w Bobrownikach.
 
Tuż przed przejazdem peletonu przy strefie kibica zatrzymała się kolumna pojazdów reklamowych, aby wręczyć naszym mieszkańcom upominki i gadżety promocyjne.
 
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy, Zakładowi Gospodarki Komunalnej, Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury oraz pracownikom Urzędu Gminy Bobrowniki za ciężką pracę przy zabezpieczeniu trasy.

data: 2017-07-31

Tour de Pologne
strona:
<<
 < 
1
2