MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Pożegnaliśmy wakacje

W sobotę, pierwszego września, pożegnaliśmy wakacje w rogoźnickim amfiteatrze. Przez cały dzień park był miejscem spotkań pasjonatów. W wydarzeniu uczestniczyło Polskie Radio Katowice, które przygotowało studio plenerowe – każdy mógł zapoznać się z pracą w rozgłośni oraz podpatrzyć jak wygląda realizacja programu radiowego. Dzięki rozgłośni, mieszkańcy Górnego Śląska i Zagłębia, na bieżąco byli informowani o tym, co dzieje się w naszej gminie. Przygotowano również transmisję wideo, która była dostępna na profilach społecznościowych gminy i radia.

Pożegnanie wakacji rozpoczęło się o godzinie 13 – zlotem miłośników fiata 126p. Do rogoźnickiego parku zjechało się 25 entuzjastów marki, aby wspólnie zakończyć sezon. Przybyłe na zlot pojazdy były oceniane przez jury, które po długotrwałych obradach wybrało tego najładniejszego i najbardziej oryginalnego Malucha. Ponadto każdy mógł spróbować swoich sił w próbie zręcznościowej. Na zakończenie zlotu, wybrano również najstarszy samochód, który przybył do naszej gminy o własnych siłach.

Równolegle ze zlotem Fiatów 126p, przeprowadzony został piknik sportowy dla uczestników projektu „Chcieć to móc” - realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach współfinansowanego ze środków EFS w ramach RPO Województwa Śląskiego.

Pierwszego września spotkali się również pasjonaci modelarstwa, którzy pod amfiteatrem zapraszali wszystkich na lotnisko modelarskie do Bobrownik, gdzie odbywały się pokazy lotnicze w ramach zlotu modelarzy.

Tego dnia nie mogło również zabraknąć występów artystycznych. Parę minut po 16 na scenie rogoźnickiego amfiteatru wystąpił Grzegorz Płonka z zespołem Ligocianie, następnie na estradzie zaprezentowały się nasze uzdolnione wokalnie dzieci. Przed publicznością zaprezentowały się: Lena Mitas, Zuzanna Borek i Wiktoria Trefon. Po popisach wokalnych, nadszedł czas na pokaz umiejętności tanecznych. Tutaj zaprezentowała swoje umiejętności Ania Musiał z partnerem Piotrem Szołtysikiem. Następnie przyszedł czas na gwiazdę wieczoru. Tym razem przed publicznością wystąpił Jan Wojdak z zespołem Wawele. Po gwieździe wieczoru zaprosiliśmy wszystkich na dyskotekę, którą poprowadził Bogdan Fabiański, znany prezenter Polskiego Radia Katowice.


data: 2018-09-03

Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
Pożegnaliśmy wakacje
strona:
1
2
 > 
>>
Gmina Bobrowniki