MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wiadomości

Świętowali Dzień Kobiet

W sobotę, dziewiątego marca w Sołtysówce odbyło się spotkanie z okazji obchodzonego Dnia Kobiet, które zorganizowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rogoźniku. Na samym początku Prezes KGW Honorata Ziemba przywitała zaproszonych gości i przybliżyła wszystkim zgromadzonym historię tego wyjątkowego święta. Regionalny Zespół Folklorystyczny Rogozanki przygotował z tej okazji występ. Wyśpiewane przez Zespół utwory rozkołysały uczestników sobotniego spotkania. Tego wieczoru panowie pamiętali o płci pięknej, obdarowali każdą z pań kwiatkiem i wiązanką życzeń. Na koniec odśpiewali także gromkie “Sto lat”.

Wójt Gminy, Małgorzata Bednarek w imieniu mieszkańców złożyła serdeczne podziękowania na ręce pana Andrzeja Szymanka, za zaangażowanie w sprawy rozwoju miejscowości. Dobry sołtys musi być także sprawnym organizatorem, który potrafi rozbudzić aktywność lokalnej społeczności, motywować mieszkańców do włączania się w sprawy sołectwa. Takiej charyzmy i oddania przez dwanaście lat Panu nie brakowało, skomentowała Wójt Gminy wręczając pamiątkową statuetkę panu Andrzejowi.

W tak wyjątkowym dniu o podniebienia zaproszonych gości zadbały przedstawicielki KGW, które ugościły wszystkich przepysznym poczęstunkiem. (ps)


data: 2019-03-12

Świętowali Dzień Kobiet
strona:
<<
 < 
1
2
Gmina Bobrowniki