MENU

logo gminy bobrowniki
biuletyn informacji publicznej powieksz czcionke pomniejsz czcionke
facebook miny

Wykaz pracowników

 

PARTER

 

Pokój nr 1


Jolanta Wieczorek

  • Urząd Stanu Cywilnego
  • Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 45
  • jolanta.wieczorek@bobrowniki.pl

Hanka Mańka

  • Stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, spraw obronnych i wojskowych
  • Inspektor
  • Zarządzanie kryzysowe, ochrona ludności, sprawy obronne, informacje niejawne
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 35
  •  hanka.manka@bobrowniki.pl

 

Sabina Gębczyk

  • Urząd Stanu Cywilnego
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 45
  • sabina.gebczyk@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 2


Łukasz Flak

  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 74
  • lukasz.flak@bobrowniki.pl

Aleksandra Pośpiech

  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 36
  • aleksandra.pospiech@bobrowniki.pl

Roman Jeleśniański

  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 47
  • roman.jelesnianski@bobrowniki.pl

Pokój nr 3


Bartosz Makieła

  • Referat Rozwoju i Promocji
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 23
  • bartosz.makiela@bobrowniki.pl

 

Paulina Wojciechowska

  • Referat Rozwoju i Promocji
  •  Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 25
  • paulina.wojciechowska@bobrowniki.pl  / promocja@bobrowniki.pl

Karolina Dyszy

  • Referat Rozwoju i Promocji
  •  Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 25
  • karolina.dyszy@bobrowniki.pl  / promocja@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 4

 

Tomasz Gajek

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 52
  • tomasz.gajek@bobrowniki.pl

 

Dorota Kowalik

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Zastępca kierownika referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 56
  • dorota.kowalik@bobrowniki.pl

 

Agnieszka Balwierz

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 53
  • agnieszka.balwierz@bobrowniki.pl

Pokój nr 5

 

Elżbieta Olszówka

  • Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 43
  • elzbieta.olszowka@bobrowniki.pl

 

Monika Lorczyk-Bubel

  •  Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 384 30 45
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 43
  • monika.lorczyk-bubel@bobrowniki.pl

  

Pokój nr 6

 

Beata Niespor

  • Referat Rozwoju i Promocji
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 37
  • beata.niespor@bobrowniki.pl

Gabriela Krzemińska

  • Referat Rozwoju i Promocji
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 37
  • gabriela.krzeminska@bobrowniki.pl

  

 

I PIĘTRO

 

Pokój nr 12

 

Roman Polarz

  • Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 22
  • roman.polarz@bobrowniki.pl

Mariusz Pawełczyk

  • Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
  • Zastępca kierownika referatu 
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 38
  • mariusz.pawelczyk@bobrowniki.pl

Katarzyna Mitas

  • Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 59
  • katarzyna.mitas@bobrowniki.pl

Ewelina Grzbiela

  • Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 64
  • ewelina.grzbiela@bobrowniki.pl


Anna Grabowska

  • Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 59
  • anna.grabowska@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 13

 

Urszula Derewecka

  • Pomoc administracyjna
  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Kancelaria Urzędu Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 40
  • urszula.derewecka@bobrowniki.pl

Madgalena Hetmańczyk

  • Pomoc administracyjna
  • Referat Spraw Obywatelskich
  • Kancelaria Urzędu Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 50
  • magdalena.hetmanczyk@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 14

 

Janusz Majczak

  • Sekretarz Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 33
  • sekretarz@bobrowniki.pl

Pokój nr 15


Arkadiusz Ziemba

  • Wójt Gminy
  • wojt@bobrowniki.pl

Karolina Dziechciarz - Nawratel 

  • Referat Organizacyjny i Kadr - Sekretariat Wójta Gminy
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 30
  • sekretariat@bobrowniki.pl

Pokój nr 16


Małgorzata Bednarek

  • Zastępca Wójta Gminy Bobrowniki
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 21
  • mbednarek@bobrowniki.pl / promocja@bobrowniki.pl

Pokój nr 17

 

Agnieszka Niedbała

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 51
  • agnieszka.niedbala@bobrowniki.pl

  

Karolina Chmura

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Pracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 31
  • karolina.chmura@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 18

 

Daria Idasiak

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Inspektor
  • Podział, rozgraniczenia i numeracja nieruchomości, gospodarka gruntami komunalnymi
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 41
  • daria.idasiak@bobrowniki.pl

Aleksandra Misiak

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Podinspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 42
  • aleksandra.misiak@bobrowniki.pl

Karolina Kłosińska

  • Referat Mienia Komunalnego i Zagospodarowania Przestrzennego
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 42
  • karolina.klosinska@bobrowniki.pl

 

II PIĘTRO

 

Pokój nr 21

 

Edyta Lazar

  • Referat Planowania i Finansów
  • Inspektor
  • Wydawanie zaświadczeń o wysokości wynagrodzeń, sporządzanie informacji PIT dla zatrudnionych, wydawanie zaświadczeń ZUS-Rp7, sporządzanie sprawozdań budżetowych
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 48
  • edyta.lazar@bobrowniki.pl

Ewa Tadra

  • Referat Planowania i Finansów
  • Podinspektor
  • Prowadzenie rachunkowości dochodów Gminy Bobrowniki, wystawianie faktur vat oraz not obciążeniowych, obsługa wadiów
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 48
  • ewa.tadra@bobrowniki.pl

 

Pokój nr 22

 

Joanna Wyderka

  • Referat Planowania i Finansów
  • Podinspektor
  • Prowadzenie rachunkowości dochodów Urzędu Gminy Bobrowniki, rozliczenia finansowe najemców oraz niepodatkowych opłat pobieranych na rzecz Gminyw
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 39
  • joanna.wyderka@@bobrowniki.pl

Joanna Małota

  • Referat Planowania i Finansów
  • Inspektor
  • Prowadzenie rachunkowości wydatków Urzędu Gminy Bobrowniki, realizacja płatności faktur, obsługa rachunków lokat na zabezpieczenie należytego wykonania umowy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 39
  • joanna.malota@bobrowniki.pl

Pokój nr 23

 

Barbara Ferdyn

  • Skarbnik Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 26

Pokój nr 24

 

 Kryzsztof Ślusarz

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Kierownik referatu
  • Wymiar podatków: rolnego, leśnego, od nieruchomości (dot. osób fizycznych), wydawanie zaświadczeń o stanie majątkowym, zbieranie oświadczeń o prowadzonej działalności gospodarczej i zajętych pod tą działalność gruntów i budynków
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 54
  • krzysztof.slusarz@bobrowniki.pl

 

Kamila Czapla

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 28
  • kamila.czapla@bobrowniki.pl

 

Anna Kańtoch 

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 34
  • anna.kantoch@bobrowniki.pl

 

Mateusz Dyrgała

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 55
  • mateusz.dyrgala@bobrowniki.pl

 

Magdalena Toth

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Inspektor
  • Księgowość wpływów podatku rolnego, od nieruchomości, egzekucja zaległości, wydawanie zaświadczeń o stanie zaległości/nadpłat
  •  Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 44
  • magdalena.toth@bobrowniki.pl

Anna Bąbik

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Podinspektor
  • Księgowość wpływów podatku rolnego, od nieruchomości, egzekucja zaległości, wydawanie zaświadczeń o stanie zaległości/nadpłat
  •  Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 55
  • anna.babik@bobrowniki.pl

 

Malwina Blachowska

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 28
  • malwina.blachowska@bobrowniki.pl

Ewelina Kozieł

  • Referat Podatków i Opłat Lokalnych
  • Pomoc administracyjna
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 55
  • ewelina.koziel@bobrowniki.pl


Pokój nr 25

 

Jarosław Wołczyk

  • Pełnomocnik Wojta ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkotykowych
  • Środa 7:00 - 15:00 
  • jaroslaw.wolczyk@bobrowniki.pl


Pokój nr 26

 

Piotr Wieczorek 

  • Referat Organizacyjny i Kadr
  • Zastępca Kierownika referatu
  • Obsługa informatyczna Urzędu Gminy
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 29
  • piotr.wieczorek@bobrowniki.pl

Pokój nr 27

 

Kamila Mitas

  • Referat Organizacyjny i Kadr
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 24
  • kamila.mitas@bobrowniki.pl

Angelika Zabiegała

  • Referat Organizacyjny i Kadr
  • Inspektor
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 24
  • angelika.zabiegala@bobrowniki.pl

 
Pokój nr 28

 

 Aleksandra Kosińska

  • Referat Planowania i Finansów
  • Kierownik referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 49
  • aleksandra.kosinska@bobrowniki.pl


Monika Wojak

  • Referat Planowania i Finansów
  • Zastępca Kierownika referatu
  • Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 49
  • monika.wojak@bobrowniki.pl